eatrunlove.pl_47584251_544163262767585_6168187812502275470_n.jpg

 

Fotografująca wszystko wokół. Wegetarianka.Kociara.Biegająca za wszystkim co warte uwagi.

Uzależniona od adrenaliny, pozytywnych wrażeń i wszelkich estetycznych doznań.

Nagroda w kategorii: Social Media !!! w XXVIII edycji Konkursu Dziennikarskiego!

Nagroda w kategorii: Social Media !!! w XXVIII edycji Konkursu Dziennikarskiego!

Minęła ponad doba, od chwili gdy siedząc na sali usłyszałam werdykt Jury. Słyszałam w mikrofonie kolejne słowa, dlaczego właśnie moja działalność w sieci zostaje nagrodzona i najdelikatniej rzecz ujmując, nie dowierzałam temu zupełnie.

Pamiętam chwilę, w której dostałam wiadomość od Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich,  że proszą o kontakt, bo chcą żebym za swoje działania w sieci otrzymałam nominację do konkursu na tegorocznym Balu Dziennikarzy w kategorii: Social Media. Trzy razy próbowałam wytłumaczyć, że to na pewno pomyłka i to nie może chodzić o mnie. Bo myśli, że to mogę być właśnie ja, zupełnie nie dopuszczałam do siebie. Dopiero telefon od Kapituły Dziennikarskiej utwierdził mnie w przekonaniu, że owszem to jest możliwe i wygląda na to, że moje starania by stworzyć miejsce w przestrzeni internetowej gdzie chcę promować i dzielić się swoimi wartościami, ktoś docenił.

Finał 28. edycji Konkursu Dziennikarz Roku Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej w Szczecinie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Finał 28. edycji Konkursu Dziennikarz Roku Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej w Szczecinie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Moment kiedy siedząc w studio S1 Radia Szczecin, w którym usłyszałam argumentację Jury przed odebraniem nagrody:  “Za stworzenie bloga prezentującego wartości, marzenia i cele młodej kobiety XXI wieku, który skupił wokół siebie liczną społeczność silnie utożsamiającą się z przekazywanymi treściami. Dzięki ciekawym informacjom, opiniom o charakterze lifestylowym, dostosowanym formą do potrzeb i wymagań użytkowników mediów społecznościowych, autorka umiejętnie oddziałuje na swoich odbiorców, budując z nimi trwałe relacje” Kapituła XXVIII Edycji Konkursu Dziennikarskiego. Ten moment kiedy na wielkim projektorze zobaczyłam nasze, swoje zdjęcia (oczywiście chodzi też o zdjęcia mojego partnera Konrada Jakubowskiego) był jednym z najbardziej wzruszających momentów w życiu. Zobaczyć swoją pracę w tak wyśmienitym formacie, przepięknie oświetloną, na sali pełnej zawodowych dziennikarzy -sama możliwość przebywania w takim otoczeniu była już dla mnie zaszczytem.

Dziennikarzem roku została  pani Małgorzata Frymus za „wielostronną działalność dziennikarską, pracowitość, profesjonalizm i różnorodność podejmowanych tematów i form dziennikarskich, w których porusza się swobodnie, ze znajomością konwencji i z sukcesami. A także za współorganizowanie życia kulturalnego i regionu (Szczecin European Festiwal, Ińskie Lato Filmowe) oraz realizowanie filmów dokumentalnych i prezentowanie ich na ogólnopolskich przeglądach i międzynarodowych festiwalach”.

Agnieszka Wilczyńska, Andrzej Jagodziński. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Agnieszka Wilczyńska, Andrzej Jagodziński. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Byłam ogromnie wzruszona widząc na scenie Wojtka Wyrwickiego, który przede mną odbierał statuetkę w kategorii: Nowe Media, założyciela jednego z największych szczecińskich serwisów informacyjnych wszczecinie.pl bo pamiętam doskonale jego początki i ile włożył swojej pasji i determinacji by założyć a później rozwinąć swój portal.

W tym momencie chciałabym szczególnie podziękować osobom, bez których to zwycięstwo nie byłoby możliwe, bo to oni swoim pomysłem otworzyli nową kategorię w tym konkursie: Andrzejowi Feterowskiemu, Jakubowi Gibowskiemu, Jarosławowi Daleckiemu z Technoparku, wasza wiara w nowe media dodaje mi skrzydeł, a ta wygrana obliguje poniekąd do tworzenia treści jak najwyższej jakości. Dodam jeszcze, że organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich “Pomorze Zachodnie”, a cała uroczysta wieczorna Gala odbyła się w studiu S1 Radia Szczecin.

Zdecydowanie ten deszczowy piątkowy wieczór, kiedy ubrana w długą, czarną kreację i z ręką kurczowo zaciśniętą na czerwonej róży, którą dostałam , zostanie w mojej pamięci, jako jedna z chwil, kiedy nie dowierzając ze szczęścia, byłam (i ciągle jestem ) pełna absolutnego zaskoczenia, wdzięczna i tak niesamowicie pozytywnie nakręcona na dalsze działania i jakość w internecie!


A tak od serca to dziękuję wszystkim tym, którzy zaglądają tu w poszukiwaniu treści, które jak się okazuje są istotne nie tylko dla mnie:), bez was nic nie byłoby możliwe!Jeśli jeszcze nie obserwujecie, zapraszam was na mój stronę na Facebooku’u
Tres Cocos

Tres Cocos

Pink Lake. Czyli jedno z najbardziej Instagramowych miejsc.

Pink Lake. Czyli jedno z najbardziej Instagramowych miejsc.