eatrunlove.pl_47584251_544163262767585_6168187812502275470_n.jpg

 

Fotografująca wszystko wokół. Wegetarianka.Kociara.Biegająca za wszystkim co warte uwagi.

Uzależniona od adrenaliny, pozytywnych wrażeń i wszelkich estetycznych doznań.

Boho Vibes

Boho Vibes

Dwutygodniowy trip do Hiszpanii ze znajomymi, zleciał tak szybko, że nawet nie wiedziałam kiedy jednego dnia szliśmy na przepyszną lokalną bagietkę na śniadanie zjedzoną w najbardziej lokalnym barze na ceracie i popitym diabelnie mocnym i aromatycznym espresso, a kiedy trzeba było zacząć pakować walizki i wracać do kraju. Z tej podróży, co pewnie was szczególnie nie zaskoczy, przywiozłam kilka tysięcy zdjęć, przez które teraz systematycznie się przekopuję i próbuję podzielić w logiczne segmenty, żeby pokazać wam to piękne i beztroskie wybrzeże.

_KJJ4296316.jpg

Mam też oczywiście słabość do pokazywania tego, co mnie w danym kraju zachwyciło przez lekko ujęte, mistrzowską ręką Konrada (http://www.konradjakubowski.com) letnie stylizacje, które udało się nam tam stworzyć. Zawsze przed wyjazdem mamy luźną koncepcję na zdjęcia, którą na miejscu staramy się dopasować do okoliczności. Szczególnie jak pewnie się zorientowaliście upodobaliśmy sobie wszelkie skalisto-piaszczyste wybrzeża. Natura to jest ten element, który zawsze wypełnia nasze podróże i kadry.

Uwielbiam otulać się czerwieniami. Ten kolor ma magiczną moc i jak kiedyś się go bałam, tak teraz uważam,że jest tylko wykończeniowym, soczystym akcentem mojej osobowości:) To dzianinowe czerwone cudo kupiłam w H&M na wyprzedaży i zaliczyło już ze mną kąpiele w różnych krańcach świata i jest idealne na plażę. Szczególnie wtedy, jak tu na zdjęciach, kiedy słońce powoli chowało się za linią horyzontu i nastała moja ulubiona pora do zdjęć czyli golden hour :)Jeśli interesujecie się fotografią, albo stawiacie swoje pierwsze kroki w niej, czy jesteście na wakacjach i chcecie przywieźć ze sobą kilka magicznych, ciepłych kadrów, to pamiętajcie, że chwila zachodzącego słońca jest na to idealnym momentem:)

W zasadzie stylizacja którą widzicie na zdjęciach stała się moim outfitem na prawie dwa tygodnie w Hiszpanii, niejako “drugą, czerwoną skórą”. Prosty, strój kąpielowy, na to nonszalancko zarzucone czerwone wdzianko, boho akcenty w postaci okrągłych kolczyków, bransoletek z muszelek, których nie zdejmowałam nawet na chwilę i cudowną biżuteria od Magdy, mega zdolnej szczecińskiej projektantki biżuterii  z https://nahatik.com którą z radością noszę od kilku miesięcy.

Strój kąpielowy-https://www.cropp.com/pl/pl/

Boho pierścionki- https://nahatik.com

Kolczyki - https://www.housebrand.com

_KJJ4436331.jpg
Pieniądze szczęścia nie dają, ale podróże już zdecydowanie tak.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale podróże już zdecydowanie tak.

Kilka książek, które warto przeczytać

Kilka książek, które warto przeczytać