eatrunlove.pl_47584251_544163262767585_6168187812502275470_n.jpg

 

Fotografująca wszystko wokół. Wegetarianka.Kociara.Biegająca za wszystkim co warte uwagi.

Uzależniona od adrenaliny, pozytywnych wrażeń i wszelkich estetycznych doznań.

El Fuego

El Fuego

Muszę przyznać, że targają mną zupełnie skrajne emocje. Jestem dosłownie parę godzin po obejrzeniu polskiego serialu “Ślepnąc od świateł” i dawno jeśli chodzi o kino nie rozwaliło mi tak głowy. Sceny i obrazy z niego wbiły mi się pod skórę jak drzazga i na wskroś przeszywa mnie samotność głównych bohaterów. Niemal czuje jak ten mrok przenika do duszy. Pięknie wizualnie go zrealizowali, ale poraziło mnie jak niemożliwy wręcz smutek wylewa się z każdym kadrem. Będę pewnie przez kilka dni chodziła teraz do tyłu, trawiąc te emocje które we mnie zasiał. Jeszcze dziś trafiłam na zdanie, które idealnie wpasowuje się w klimat tego warszawskiego życia “Martwię się, że coś w naszym pokoleniu się popsuło, jest zbyt wiele smutnych oczu na szczęśliwych twarzach” (Dzikie serce)

Lubię delikatnie zanurzyć się w  mrok i w ciemniejszą stronę ludzkiej natury, ale nie jestem zwolenniczką poddawania się zupełnie tej mroczniejszej  części naszej osobowości.

Dlatego zamykam oczy i przenoszę się do tego zachodu słońca na jednej z najpiękniejszych plaż na Zakynthos, gdzie zupełnie nie przejmowałam się tym że kolejne fale zalewają moją sukienkę, gdzie na tym małym greckim końcu świata czerpałam tyle radości z chwili, słońca ile tylko było możliwe. Chciałabym zatrzymać mocno w sobie takie momenty jak ten na zdjęciach i mieć w sobie tyle pozytywnego światła i energii by starczyło nie tylko dla mnie.

Kilka seriali, które polecam na zimę.

Kilka seriali, które polecam na zimę.

Dlaczego warto zjechać wyspę Zakynthos quadem?

Dlaczego warto zjechać wyspę Zakynthos quadem?