eatrunlove.pl_47584251_544163262767585_6168187812502275470_n.jpg

 

Fotografująca wszystko wokół. Wegetarianka.Kociara.Biegająca za wszystkim co warte uwagi.

Uzależniona od adrenaliny, pozytywnych wrażeń i wszelkich estetycznych doznań.

Kilka kont na instagramie które was absolutnie zachwycą

Kilka kont na instagramie które was absolutnie zachwycą

Instagram od dłuższego czasu jest moją ulubioną społecznościową platformą. Połączenie dwóch rzeczy: wysmakowanych, nieprzypadkowych zdjęć i krótkich opisów, wystarcza by ta platforma dorównywała niemal popularnością Facebookowi. Idea Instagrama była prosta: dzielić się chwilą i przeżyciami, niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz. Nawet jeśli w danym momencie nie dysponujesz środkami, by biegać po plaży z kokosem podziwiając widoki, to jest kilka kont na Instagramie, które zabiorą cię w taką piękną, podróżniczą podróż niemalże codziennie. Poniżej kilka kont, które od wielu miesięcy umilają mi każdy dzień i są dla mnie niesłabnącą codzienną inspiracją. Mam nadzieję, że po poznaniu ich będziecie czerpać taką samą radość z ich zdjęć jak ja:)

 

1. Travelinhershoes

Jeden z profili podróżniczych, które obserwuje z niesłabnącym zafascynowaniem. Ta drobna piękna blondynka, tak samo pięknie prezentuje się na szczycie Kilimandżaro, ośnieżonym Zakopanem, czy na słonecznej Dominikanie. Jej zdjęcia są tak spójne, konsekwentne i najzwyczajniej w świecie piękne, że nie dziwi mnie, prędkość, z jaką pojawiają się kolejni followersi na jej koncie. To co, mnie niezmiernie cieszy to również fakt, że Aga (bo pochodzi z Polski) promuje mądre i ekologiczne podróżowanie, apeluje o dobre traktowanie zwierząt (np słoni w Tajlandii) i równie naturalnie odnajduje się w 5***** ekskluzywnych hotelach na całym świecie, jak i na plaży w Kalifornii w której obecnie mieszka. Piękna podróżnicza dusza w pięknym ciele.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Instagrama Agnieszki :)


 

2. Thiswildidea

Jeśli jesteś fanem zwierząt, a już psów szczególnie to ten profil rozczuli cię na pewno. Ponad milion obserwujących z całego świata świadczy o jedynym: ta fotograficzna historia jest na tyle przejmująca, że zanim się spostrzeżesz będziesz fanem Humphrey’a i jego niesamowitej psiej przyjaciółki. Theron jest uzdolnionym fotografem, który od lat publikuje swoje zdjęcia między innymi na łamach National Geographic. Jednak największą sławę w sieci zyskał podróżując z Maddie, bo tak nazywa się suczka, którą adoptował ze schroniska. Odtąd stali się nierozłączni, przemierzając razem ponad 50 stanów. Ich przyjaźń jest tak wzruszająca, a cierpliwość do pozowania Meddie tak imponująca, co potwierdza tylko to,  co wiedziałam od dawna, że te adoptowane zwierzaki kochają najmocniej ( i ta wdzięczność w ich oczach)!

Wszystkie zdjęcia Theron Humphrey

3.  Agnieszka Kulesza

Uwielbiam stworzony na Instagramie przez Agnieszkę świat. Wypełniony szczelnie jej przepięknym domem z uroczymi psiakami, subtelnymi detalami i całym fotograficznym pięknem które tworzy. Bowiem oprócz tego, że pokazuję konto Agi, które uważam że jest jednym z najciekawszych na isntagramie, jest też przede wszystkim jedną z najzdolniejszych polskich fotografów, tworzących w duecie z Łukaszem. Ciepłe, subtelne i wysublimowane fotografie, niesamowite wnętrza ich domu, pozwalają zaczerpnąć inspiracji z najwyższej półki.

Wszystkie zdjęcia Agnieszka Kulesza


 

4. Doyoutravel

 

Najsłynniejsza obecnie podróżująca para na świecie. Na Instagramie takich wiernie śledzących ich niesamowite podróże jest prawie 3 miliony! Nic dziwnego bo odwiedzają najbardziej egzotyczne i piękne zakątki ziemi, uwieczniając je na fotografiach które póżniej lądują na profilu. Uwielbiam patrzeć na ich barwny, kolorowy świat wypełniony magią z różnych zakątków ziemi.

Wszystkie zdjecia Jack Morris.

 

5. Pineforpines

Jedno z moich ukochanych kont na Instagramie. Za każdym razem kiedy serce rwie mi się w góry i chociaż na chwilę chciałabym je zobaczyć, zaglądam do świata Magdy Adamczuk. Jej pełne natury fotografie i bijący z nich spokój za każdym razem działają na mnie absolutnie kojąco. Polecam wszystkim spragnionym balansu, harmonii i kontaktu z naturą (choćby takiego na ekranie telefonu). Niewykluczone, że po obejrzeniu jej fotografii, spakujecie plecak i ruszycie czym prędzej w góry.

Wszystkie zdjęcia Magdalena Adamczuk
 

Mam nadzieję, że konta które wam pokazałam zainspirują was do zrobienia naprawdę pięknych rzeczy! Niedługo pokażę wam na blogu kolejne konta które szczególnie mnie zachwyciły <3

Zapraszam też tych, którzy chcą wiedzieć jak najwięcej na fanpage na Facebooku

Podsumowanie 2017

Podsumowanie 2017

A ty za co uwielbiasz Święta?

A ty za co uwielbiasz Święta?