eatrunlove.pl_47584251_544163262767585_6168187812502275470_n.jpg

 

Fotografująca wszystko wokół. Wegetarianka.Kociara.Biegająca za wszystkim co warte uwagi.

Uzależniona od adrenaliny, pozytywnych wrażeń i wszelkich estetycznych doznań.

Backstage sportowej sesji z Klaudią

Backstage sportowej sesji z Klaudią

Wczoraj mieliście okazję zobaczyć efekty naszego fotograficznego duetu z www.konradjakubowski.com i naszego sportowego edytorialu dla szczecińskiego magazynu MM Trendy.

Miejski Stadion Lekkoatletyczny im. Wiesława Maniaka

Miejski Stadion Lekkoatletyczny im. Wiesława Maniaka

Teraz trochę kulis jak powstawała cała sesja i sporo backstagowych ujęć i mini-filmików, żeby pokazać wam jak to wyglądało od zaplecza.

Kampanii sportowych jest ostatnio sporo i przyznam, że mocno trafiają w moje gusta i poczucie estetyki. To co fajne, a nie zdarza się jakoś super często w reklamie, to fakt, że wartości do których odwołuje się kilka topowych sportowych marek wykracza poza sportowe trendy, a odwołuje się mocno do stylu życia i odżywiania do którego ja i tysiące innych kobiet aspirujemy.

Na szczęście dla nas wszystkich sport przestał być domeną tylko dla zawodowców. Jasne, tych którzy robią to zawodowo podziwiamy i jakby ich osiągnięcia są poza naszymi możliwościami. Nie chodzi jednak o to, by z nimi rywalizować, a by czerpać z tego samego sportu i ich odmian taką samą radochę jaką mają zawodowcy.

Sport i praktycznie wszystkie jego odmiany wyszedł na nasze ulice i wciąga w to nie tylko zawodowców, ale zwykłych ludzi. Gdy biegam w moim parku koło domu, mijam i zapalone do biegu 60 latki i dziewczyny z gimnazjum. Biega się i ćwiczy dla przyjemności, niekoniecznie dla wyników.

Stąd cała kampania Nike która kręci się w necie pod hasztagami #lepszaja trafia tak i przemawia do tysięcy kobiet, które swoje różne sportowe zmagania opisują w ten sposób przesuwając wciąż dla siebie granicę tego co niemożliwe.

Nakręcona tymi wszystkimi sportowymi hasłami chciałam stworzyć z Konradem coś co klimatem doda trochę sportowego ducha w modzie.

Klaudia Ungerman z www.unitedformodels.pl pasowała do tej wizji z kilku względów. Jedna kwestia to ta najbardziej oczywista, że żyje aktywnie, dużo ćwiczy i z tych względów idealnie wpasowała się w klimat sesji, bo to jak żyje idealnie łączyło się z naszą wizją zdjęć. Druga sprawa, to kwestia jej otwartości i faktu, że na potrzeby sesji miała przyspieszoną lekcję nauki jazdy na deskorolce i w skate parku na rolkach. Obrazeń na szczęście brak:)

Świnoujście i Ahlbeck

Świnoujście i Ahlbeck

Klaudia MM Trendy

Klaudia MM Trendy