eatrunlove.pl_47584251_544163262767585_6168187812502275470_n.jpg

 

Fotografująca wszystko wokół. Wegetarianka.Kociara.Biegająca za wszystkim co warte uwagi.

Uzależniona od adrenaliny, pozytywnych wrażeń i wszelkich estetycznych doznań.

Jedna z najładniejszych kawiarni w jakich byłam

Jedna z najładniejszych kawiarni w jakich byłam

Uwielbiam kolekcjonować piękne miejsca tak samo jak wspomnienia. Niemalże zawsze gdy jestem w jakimś nowym miejscu i mieście to sprawdzam kilka rzeczy: co warto zobaczyć, gdzie warto zjeść, jakie są wystawy i gdzie w niesamowitym miejscu można napić się kawy. To mój mały rytuał. Znaleźć perełkę w każdym mieście i przy pysznej kawie celebrować klimat miejsca, kawę i otoczenie w jakim się znajduje. Niezmiernie się cieszę, że mapa tych miejsc stale się poszerza i na nowy rok oczaruje was dopiero <3 ale o tym cisza, w mojej głowie powstaje plan i zarys, ale poczekajmy aż się ziści w 2018 :)

Tym razem chcę was ze sobą zabrać w magiczny świat który mnie otoczył z każdej strony zaraz po przekroczeniu pewnej kawiarni na deptaku w Świnoujściu.

Wyobraźcie sobie miejsce gdzie z każdej strony w którą spojrzyjcie zaleje was sztuka. Sztuka pod różną postacią: nietuzinkowych obrazów wiszących na ścianach, kolekcji książek stojących na półkach, grafik i niebanalnych mebli zebranych z różnych zakątków.

Przez chwilę poczułam się jak w jakiejś artystycznej kolorowej bajce, wypełnionej wspomnieniami o Hemingway”u. El Papa Hemingway bo o niej mowa zachwyci was swoim niebanalnym ciepłym designem o artystycznym charakterze. Z każdego jej zakątka spoglądać będą na was w nienachalny sposób pamiątki o pisarzu. Wysokie sufity, intensywne kolory ścian, drewniane okiennice w intensywnym kolorze wprowadzą was w nastrój jakbyście siedzieli na drugim końcu Europy.  Do wejścia tam skusi was nie tylko ciekawie brzmiąca nazwa kawiarni, ciepły design, ale menu które kusi na tyle, że pierwszy raz od miesięcy zjadłam w nim deser <3 Jeśli grzeszyć raz na jakiś czas to tylko w takich okolicznościach i w oparach przepysznej smakowej herbaty.

Usiadłam tam z przepyszną babeczką, ciepłą herbatą i genialnymi artystycznymi magazynami (oczywiście głównie o fotografii) i przepadłam.

Polecam takie niecodziennie miejsca gdy potrzebujecie odsapnąć od sieciówkowych, takich samych w każdym mieście kawiarni. Ubierzcie wygodne buty, spacerujcie, zaglądajcie do bocznych uliczek i odkrywajcie takie herbaciane oazy z wegańskimi przysmakami. Cieszcie się odkrywaniem takich miejsc <3

 

Nie możesz zabrać psa ze schroniska? Zabierz go chociaż na godzinę.

Nie możesz zabrać psa ze schroniska? Zabierz go chociaż na godzinę.

Pomysły na prezent na Mikołajki

Pomysły na prezent na Mikołajki