eatrunlove.pl_47584251_544163262767585_6168187812502275470_n.jpg

 

Fotografująca wszystko wokół. Wegetarianka.Kociara.Biegająca za wszystkim co warte uwagi.

Uzależniona od adrenaliny, pozytywnych wrażeń i wszelkich estetycznych doznań.

Sesja w Off Marinie

Sesja w Off Marinie

Tymi zdjęciami chcieliśmy pochwalić się już ponad miesiąc temu, jednak ze względu na wywiad i zdjęcia w  NaszeMiasto Szczecin, musieliśmy chwilkę z tym tematem zaczekać. Materiał z Naszego Miasta oczywiście wrzucimy na na bloga.

Sesja którą robiliśmy na początku stycznia, w a propos chyba jednym z najzimniejszych dni stycznia, na długo zostanie nam w pamięci;]

Miejsce zdjęc to wyjątkowa Off Marina, olbrzymia, poprzemysłowa, odremontowana przestrzeń. Dzwięk brzęczących neonówek, drewniana podłoga, niesamowity klimat!. Jednak w styczniu, w jeden z zimowych dni kiedy temperatura na dworze dochodziła do -15stopni i wiał przeraźliwie zimny wiatr nawet w środku było dość “Rześko”.  Tego określenia używaliśmy kiedy zaczęliśmy robić zdjęcia i tak już zostało do końca sesji.

Ze względu na temperaturę musieliśmy robić zdjęcia w max 20 minutowych blokach czasowych. Potem szybko zmienialiśmy pomieszczenie, ciepła herbata, ciepły koc w który zawijaliśmy Martę, szybka zmiana make up-u, fryzury, zmiana stylizacji i kolejne ujęcia. 

Robiliśmy z K. zdjęcia na zmianę, każde miało unikalne spojrzenie i pomysł na te zdjęcia, więc od emocji robiło nam się gorąco:) Od dawna na sesjach pracujemy wspólnie, więc to jest dla nas naturalność że robimy to razem. 

Mieliśmy do dyspozycji świetną biżuterię od projektantki Duras Design  i futurystyczny metaliczny kostium od projektantki Majki Sajdy  a makijażem i fryzurami (jak i ogarnięciem naszych wszystkich wizji, bo Kinia to istny logistyczny mistrz ogarniania wszelakich artystycznych wizji i indywidualności) zajmowała się Kinga.  Stylizowała Kasia a pozowala nie dość, że śliczna, to jeszcze niesamowicie cierpliwa Marta Marczewska z Neva Models. W całości sesji dzielnie pomagał i asystował Arek Drozd:* Dla całej ekipy wielkie podziękowania za wytrwałość, pracę w niesamowitych okolicznościach i całe serducho które w nie włożyli.

Efekty całej sesji juz na blogu a już w piątek dla wszystkich ciekawych jak wyglądały kulisy sesji, pojawi się soczysty backstage.

 

OFF-Marina Backstage

OFF-Marina Backstage

Alkala 2016

Alkala 2016