eatrunlove.pl_47584251_544163262767585_6168187812502275470_n.jpg

 

Fotografująca wszystko wokół. Wegetarianka.Kociara.Biegająca za wszystkim co warte uwagi.

Uzależniona od adrenaliny, pozytywnych wrażeń i wszelkich estetycznych doznań.

Jak zapakować pięknie prezent ?

Jak zapakować pięknie prezent ?

Jedną z najprzyjemniejszych momentów jeśli chodzi o prezenty zdecydowanie jest sam moment oczekiwania i to w jakiej formie je dostaniemy. Nie ma nic milszego jak starannie wybrany drobiazg od bliskiej osoby, która włożyła w to trochę cierpliwości i serca, by dodatkowo uprzyjemnić nam tę chwilę. Zresztą kto nie lubi tego momentu, kiedy warstwa po warstwie, odkrywamy powoli zawartość, odwiązując w napięciu wstążkę. Ja to uwielbiam niezmiennie od lat <3 Dlatego z tym większą radością siadam zawsze do pakowania prezentów dla moich bliskich.

Proponuję wam w tym roku porzucić wszystkie te okropne gotowe papierowe torby, a zamiast tego zarezerwujcie sobie pół godzinki, godzinę, weźcie kilka drobiazgów, które uda wam się uzbierać na spacerze, jak szyszki, gałązki świerku czy cokolwiek co jest na tyle piękne by ozdobić wasze prezenty, a co błąka się od lat po szufladach w domu. Macie kawałek ulubionego papieru, wstążki i małe bombki? Włączcie sobie ulubione kawałki, usiądźcie wygodnie, a zobaczycie że to prostsze niż myśleliście <3

Ja w tym roku postawiłam na najbardziej ekologiczne i najprostsze rozwiązanie z możliwych. Prosty, skromny brązowy papier do pakowania prezentów, sznurek, parę świerkowych drobnych gałązek i szyszek a dla odrobiny blasku małe, skromne bombki. Mimo, że kupiłam kilka innych papierów do pakowania i naprawdę pięknych ozdobnych wstążek, to finalnie wygrała prostota i najprostsze rozwiązanie z możliwych.

Mam nadzieję, że tak wręczony podarunek będzie cieszył jeszcze bardziej <3

Pomysł na prezent dla niego

Pomysł na prezent dla niego

Zainspiruj się na Święta z Pinterestem!

Zainspiruj się na Święta z Pinterestem!