eatrunlove.pl_47584251_544163262767585_6168187812502275470_n.jpg

 

Fotografująca wszystko wokół. Wegetarianka.Kociara.Biegająca za wszystkim co warte uwagi.

Uzależniona od adrenaliny, pozytywnych wrażeń i wszelkich estetycznych doznań.

Pomysły jak spędzić Walentynki

Pomysły jak spędzić Walentynki

Już niedługo większość z nas będzie się zastanawiała jak spędzić ten najbardziej romantyczny dzień w roku. Jasne, będzie masa ludzi którzy będą kwestionować sens tego amerykańskiego święta, urządzając anty-walentynki i bojkotując je. Nie popadając w żadne tendencje uważam, że jeśli jest okazja żeby miło spędzić czas i świętować, albo tego nie robić, to zawsze wybiorę pierwszą wersję. Więc co można robić w walentynki? Oto moje typy jak spędzić miło ten dzień.

 

Łyżwy

Walentynki to idealna okazja, żeby wybrać się na łyżwy. Praktycznie w każdym mieście jest co najmniej kilka lodowisk gdzie za kilkanaście złotych można pośmigać na lodzie. Nie macie swoich łyżew ? Nic nie szkodzi, w większości lodowisk prężnie działają wypożyczalnie gdzie bez problemu każde z was znajdzie pasujące dla siebie numery. Nie ma chyba bardziej romantycznej okazji niż rozpędzona wpaść w ramiona waszego mężczyzny:)

 

Wspólny masaż albo zabieg w Spa

Zazwyczaj większość z nas robi coś przez cały czas. Żyjemy aktywnie, odpoczywamy jeszcze aktywniej. A gdyby tak dla odmiany przez chwilę oddać się w ręce kogoś innego i przez godzinę czy dwie nie robić nic? Masaż to zawsze dobry pomysł, przyjemnie odpręża i relaksuje. Ceny od 60 do 200 zł za osobę, ale na pewno w każdym mieście znajdzie się jakiś romantyczny pakiet dla dwojga:)

 

Wspólna adrenalina

Coraz więcej pojawia się prezentów w których główna atrakcją jest adrenalina. Zamiast wręczać komuś jakiś przedmiot, można zastąpić je przeżyciami i to niezapomnianymi. Lubicie adrenalinę i na samą myśl o siedzeniu elegancko ubranym przy kolacji macie ciarki na plecach? Nie ma sprawy dla takich par jak wy, są skoki ze spadochronem (polecam!) loty szybowcem (polecam!) czy ekstremalna jazda terenowym samochodem z napędem na cztery koła (oczywiście polecam!) na https://www.prezentzycia.pl/pl/o/Off-Road-4x4-pasazer#.WI4njrGBgnU jest przykład takiej extremalnej jazdy, który może być wymarzonym prezentem na spędzenie walentynek dla was.

 

Kino

Kawałek dobrego kina to zawsze dobra opcja,żeby miło spędzić wieczór. Sprawdziłam dla was repertuar jednego z największych kin w Polsce i jedno jest pewne. 14 lutego w Multikinie jest premiera Ciemniejszej strony Greya. Więc drodzy panowie będziecie zachwyceni :D

 

Wspólny trening

Czy ktoś powiedział,że musi być klasycznie? Mało rzeczy tak łączy jak wspólny wysiłek. Znam pary, które tak właśnie spędzają każdą wspólną chwilę i jest to dla nich największy relaks. Więc sprawdźcie w swojej okolicy jak w tym dniu wygląda plan treningów, wbijcie się w wygodne dresy , i sprawdźcie z szczególnym uwzględnieniem jakiegoś dającego w kość spinningu albo mocnego treningu crossfitu.


 

Kolacja

Jestem w pewnych sprawach tradycjonalistką i nie uważam,by pójście na kolację z ukochanym mężczyzną było czymś co się może znudzić. Każda okazja by ubrać fajną kieckę, pomalować na czerwono usta i spędzić czas na spokojnie ciesząc się pysznym posiłkiem przy świecach i z lampką ulubionego wina jest na to dobra.


 

Jednodniowy trip

Jest teraz taka masa połączeń lotniczych, że od 39 zł można polecieć w kilka europejskich stolic: są połączenia do Londynu, Oslo, Mediolanu i pozostałych miejsc. Nie macie kasy, żeby podróż trwała dłużej? Wypijcie herbatę w Londynie, przejdźcie się nad Tamizą. Podobnie wygląda opcja wyjazdu ze Szczecina do Berlina; zbierzcie ze sobą kilka osób a za jeden bilet dla was wszystkich zapłacicie 29 euro. To doskonała okazja żeby zjeść precle po niemieckiej stronie i wznieść toast niemieckim lokalnym specjałem.


 

Generalnie moi drodzy, nie ma co dać się zwariować. Każdy zna siebie najlepiej, wie co lubi, a co jest nie do zaakceptowania. Komercyjne święto czy nie, zawsze jest okazją do zrobienia czegoś nowego, podjęcia nowych decyzji czy po prostu miłego spędzenia czasu.

Życzę wam w tym dniu dużo miłości i wyrozumiałości dla swoich połówek, które ciągną was na premierę Greya:)

 

Kosmetyczni ulubieńcy lutego

Kosmetyczni ulubieńcy lutego

Pomysły na Walentynki dla niej <3

Pomysły na Walentynki dla niej <3